صفحه اصلی / الهه منصوریان / خواهران منصوریان در اکران خصوصی فیلم مطرب (۳ عکس) – عکسیاتو

خواهران منصوریان در اکران خصوصی فیلم مطرب (۳ عکس) – عکسیاتو

عکس های خواهران منصوریان (الهه و شهربانو) به همراه جمعی از هنرمندان چهارنشبه گذشته در مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «مطرب» در پردیس سینمایی چارسو

مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «مطرب» ساخته مصطفی کیایی با حضور این کارگردان مطرح و هنرمندن مطرح سینمای نظیر الناز شاکردوست ، پرویز پرستویی ، محسن کیایی ، لیندا کیانی ، مهدی پاکدل ، حبیب رضایی ، مجید صالحی ، سانیا سالاری ، مهران احمدی ، افسانه چهره آزاد ، عایشه گل (بازیگر ترکی) و خواهران منصوریان (ووشوکار) چهارشنبه شب ۱۳ آذر ماه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد .

خواهران منصوریان در اکران خصوصی فیلم مطرب (۳ عکس) - عکسیاتو

آخرین آمار فروش فیلم مطرب تا تاریخ ۱۲ آذر : این فیلم کمدی با فروش ۴.۵ میلیاردی خود توانست مجموع فروشش را به بیش از ۱۷ میلیارد برساند و با اختلاف صدرنشین جدول فروش باشد.
به نظر می‌رسد این کمدی محبوب که بیشترین تعداد سالن را در اختیار دارد تنها یک هفته با ۲۰ میلیاردی شدن فاصله داشته باشد.

معرفی فیلم : سینمایی مطرب به کارگردانی مصطفی کیایی از چهارشنبه ۱۵ آبان ماه اکران خود را آغاز کرده است . فیلمنامه این فیلم دربارهٔ یک خانواده ایرانی است که به نوعی وارد شهر استانبول ترکیه می‌شوند.

فیلم «مطرب» در ادامه آثار قبلی مصطفی کیایی یک فیلم کمدی و اجتماعی است و پرویز پرستویی ، الناز شاکردوست ، مهران احمدی، حسین امیدی، امین مقدم و محسن کیایی به عنوان بازیگر جلوی دوربین حسین جلیلی رفته‌اند.

داستان این فیلم دربارهٔ یک خواننده کاباره‌ای است که پیش از اوج گرفتن با وقوع انقلاب ۱۳۵۷ همچون این طیف خواننده‌ها از صحنه کنار می‌رود اما چون به اندازه کافی از شهرت و اقبال نیز برخوردار نبوده، نمی‌تواند خواننده لس آنجلسی شود و در نهایت به خواننده مراسم تبدیل می‌شود و….

خواهران منصوریان در اکران خصوصی فیلم مطرب (۳ عکس) - عکسیاتو

خواهران منصوریان در اکران خصوصی فیلم مطرب (۳ عکس) - عکسیاتو


Source link

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *