صفحه اصلی / علیرضا بیرانوند / علیرضا بیرانوند و خانم مربی در مراسم بهترین های آسیا (۲ عکس) – عکسیاتو

علیرضا بیرانوند و خانم مربی در مراسم بهترین های آسیا (۲ عکس) – عکسیاتو

عکس های علیرضا بیرانوند در کنار کتایون خسرویار (مربی سایق تیم بانوان کشورمان) در مراسم انتخاب بهترین‌های سال ۲۰۱۹ آسیا در هنگ کنگ

علیرضا بیرانوند و خانم مربی در مراسم بهترین های آسیا (۲ عکس) - عکسیاتو

مراسم انتخاب بهترین‌های فوتبال آسیا در سال ۲۰۱۹ میلادی در کشور هنگ‌کنگ برگزار شد تا برترین‌های قاره در این سال مشخص شوند، مراسمی که در آن علیرضا بیرانوند از ایران نامزد جایزه اصلی این مراسم بود و سردار آزمون، کتایون خسرویار، فدراسیون فوتبال ایران و مهدی جاوید دیگر نامزدهای ایرانی در بخش‌های مختلف این مراسم بودند اما در هیچ بخشی، دست نمایندگان ایرانی به جایزه نرسید.

بعد از انتخاب نشدن بیرانوند همبازیان دروازه‌بان ملی پوش پرسپولیس با انتشار تصاویری از دروازه بان شماره یک این روزهای فوتبال ایران به حمایت از او پرداختند.

سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس در این باره گفت: «طوفان زندگی بالا و پایین زیاد دارد و تو که یک مرد خودساخته هستی این را بهتر از هرکسی می دانی. نه تنها به من بلکه میلیون ها ایرانی معتقدند عنوان بهترین بازکین سال آسیا لایق تو بود و شاید اگر این عنوان روزی به تو می رسید زحمت شبانه روزی همه ما به سرانجام می رسید. در این روزها همه ما در کنار تو خواهیم بود و بدان که تنها قدم نخواهی زد. روسیاهی اش هم می ماند برای کسانی‌که لبخند زنان از روز قبل توئیت کردند که جایزه مرد سال آسیا به بازیکن دیگری می رسد.»

شجاع خلیل زاده نیز اظهار داشت: «بهترینی برای ما شماره یک»

وحید امیری که در تیم ملی و پرسپولیس با بیرانوند همبازی است نیز گفت: «من از ابتدا شاهد بودم چقدر تلاش می کنی تا همیشه بهترین باشی…. قطعا حق تو بود در این چند سال کسب عنوان مرد سال آسیا را به دست بیاوری….»

علیرضا بیرانوند و خانم مربی در مراسم بهترین های آسیا (۲ عکس) - عکسیاتو


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

جشن تولد ۲۵ سالگی سیامک نعمتی (۲ عکس) - عکسیاتو

جشن تولد ۲۵ سالگی سیامک نعمتی (۲ عکس) – عکسیاتو

عکس های جشن تولد ۲۵ سالگی سیامک نعمتی بازیکن وان تیم فوتبال پرسپولیس در کنار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *