صفحه اصلی / اخبار هنرمندان / ماجرای مجید بهرامی و فیلم جنجالی زهرا امیر ابراهیمی چه بود؟

ماجرای مجید بهرامی و فیلم جنجالی زهرا امیر ابراهیمی چه بود؟

ماجرای مجید بهرامی و فیلم جنجالی زهرا امیر ابراهیمی چه بود؟

زهرا امیر ابراهیمی به تازگی در گفتگویی در خارج از کشور  در شبکه MBC با سینا ولی اله برای اولین بار در مورد فیلم جنچالی و غیر اخلاقی اش که چند سال قبل ( حدود ۱۳ سال)  از او منتشر شد، صحبت کرد و عنوان کرد که چه کسی این فیلم را منتشر کرد. در ادامه جزئیات صحبت های زهرا امیر ابراهیمی در مورد این فیلم و منتشر کننده آن را شرح می دهیم.

زهرا امیر ابراهیمی در این فیلم می گوید که بعد از بازی در سریال نرگس، فیلمی از او و دوست پسر سابقش منتشر شد. او می گوید که این فیلم در آن زمان بسیار مورد نوجه قرار گرفت به طوری که میزان فروش آن بیش از ۴ میلیارد تومان بوده است. او ادامه می دهد که بعد از انتشار این فیلم، به اولین کسی که در مورد انتشار آن شک کرده بود، دوست پسرش بوده است و دلیل این شک هم این بود که با دوست پسرش دچار اختلاف شده بودند و همچنین دوست پسرش به یکباره او را ترک کرده بود. او ادامه می دهد که این موضوع تمام زندگی شخصی خودش و خانواده و اطرافیانش و همچنین زندگی کارش اش را تحت تاثیر گذاشته بود و تا مدت ها درگیر دادگاه و بازرسی و … بودند.

مجید بهرامی آن فیلم را منتشر کرده بود !

زهرا امیر ابراهیمی در این فیلم عنوان می کند که بعد از یک سال از آن موضوع به طور اتفاقی متوجه شد که کسی که این فیلم را منتشر کرده بود، شخصی به نام مجید بهرامی بوده یکی از بازیگران تئاتر نیز بوده است. زهرا امیر ابراهیمی در مورد مجید بهرامی می گوید که او یکی از بهترین بازیگران تئاتر و همچین از دوستان او بوده است.

بعد از مشخص شدن منتشر کننده فیلم زهرا امیر ابراهیمی، از طریق وکیل زهرا امیر ابراهیمی، دادگاهی با حضور مجید بهرامی تشکیل می شود که در آن دادگاه مجید بهرامی در پاسخ به این سوال که چرا آن فیلم را منتشر کرده، گفته است که «من مریضم». (در زمان تشکیل دادگاه، زهرا امیر ابراهیمی در دادگاه حضور نداشته است. و حتی خوده زهرا امیر ابراهیمی هرگز شخصا با مجید بهرامی در این مورد صحبت نکرده است.)

بعد از تحقیقات آگاهی، پلیس متوجه شد که مجید بهرامی علاوه بر انتشار فیلم زهرا امیر ابراهیمی، بسیاری فیلم دیگر که شامل چت های غیراخلاقی با افراد دیگر بوده را در خانه اش نگهداری می کرده است. در نهایت، در دادگاه، مجید بهرامی به خاطر انتشار فیلم زهرا امیر ابراهیمی به ۶ ماه حبس محکوم شد و همچنین به دلیل دیگر فیلم ها، دادگاه ۶ سال جبس را برای او در نظر گرفت.

بعد از گذشت مدتی از این وقایع، در اخبار خبر بیماری مجید بهرامی منتشر شد و زهرا امیر ابراهیمی نیز به دلیل بیماری سرطان مجید بهرامی هیچوقت در مورد این اتفاق صحبتی به میان نیاورده است چرا که نمی خواسته این اتفاق حالت انتقام به خود بگیرد.

زهرا امیر ابراهیمی ادامه می دهد، مجید بهرامی بعد از پشت سرگذاشتن چند ماه در زندان، از زندان آزاد شد و به طور حرفه ای تر در زمینه تئاتر فعالیت کرد به طوری که به سوپراستار تئاتر تبدیل شد و همچنین اهالی تئاتر برای درمان به او کمک های زیادی کردند. در نهایت سه یا چهار سال بعد از این اتفاقات، خبر درگذشت مجید بهرامی به دلیل بیماری در رسانه ها منتشر شد.

تا لحظه آخر زندگی مجید بهرامی منتظر یک پیام بودم

زهرا امیر ابراهیمی می گوید که همیشه و تا آخرین لحظه مرگ مجید بهرامی منتظر پیامی از او بوده که دلیل این کارش را توضیح دهد اما هرگز خبری از وی نشد.

زهرا امیر ابراهیمی ادامه می دهد که تا به حال فرصتی برایش پیش نیامده که به طور کامل و واضح در مورد این موضوع صحبت کند و علاوه بر این نمی خواسته که با صحبت در مورد این اتفاق بار دیگر به پدر و مادر و خانواده اش فشار وارد کند.

او می گوید که اگر حالا هم تصمیم گرفت که صراحتا این موضوع را روشن کند، به این دلیل است که می خواست یک بار برای همیشه اذهان مردم را در مورد این اتفاق روشن کند و همچنین چون بیش از ۱۰ سال است که از این موضوع می گذرد، صحبت در مورد این وقایع از نظر قانونی مشکلی برای او به وجود نمی آورد. او می گوید که هر پرونده ای در دادگاه بعد از گذشت ۱۰ سال خود به خود بسته می شود.

مجید بهرامی که بود ؟ (بیوگرافی)

مجید بهرامی متولد سال ۱۳۵۶ بود و یکی از بازیگران مطرح تئاتر نیز بود . وی اولین بازیگری خود را در سال ۸۰ شروع نمود و  سال ۸۲ نیز در سینما حضور یافت . اما باز هم او به عنوان یک بازیگر ماهر تئاتر شناخته می شد.

وی در سال ۱۳۸۸ با احساس درد در ناحیه شکم مجبور شد به پزشک مراجعه کند و  بعد از آزمایش مشخص شد وی به بیماری سرطان مبتلا است/

سید مجید بهرامی در نهایت بعد از ۵ سال تحمل بیماری ۲۴ آبان ۱۳۹۳ از دنیا رفت.

ماجرای مجید بهرامی و فیلم جنجالی زهرا امیر ابراهیمی چه بود؟


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

عکس های بهنوش طباطبایی در دی ماه ۹۸ (۱۲ تصویر) - عکسیاتو

عکس های بهنوش طباطبایی در دی ماه ۹۸ (۱۲ تصویر) – عکسیاتو

عکس ها و تصاویر جدید بهنوش طباطبایی Behnoosh Tabatabaei بازیگر مطرح سینما ، تلویزیون و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *