صفحه اصلی / رویداد ها / مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

مت گالا ۲۰۱۹ با شعار مد اغراق آمیز، طوفانی از رژه سلبریتی‌ها را در موزه متروپلیتین نیویورک به پا کرد تا با خلاق ترین طراحان فشن جهان و هم چنین استایل های هنر کمپ، آشنا شویم. در گفتار  امروز مجله تخصصی مد و سبک  زندگی لوکس تهران، نگاهی داریم به ۵۰ مورد از برترین استایل سلبریتی های مرد و زن در مراسم امسال و مروری بر قوانین و مقررات و تم امسال.

اگر شما هم نظر و دیدگاهی درباره این۵۰  استایل دارید، از  طریق بخش کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

با ما همراه باشید.

حتما ببینید: مد و لباس سلبریتی ها در مت گالا  ۲۰۱۸

داستان مت گالا

داستان مت گالا ، داستان دیده شدن است. هدف این مراسم، حضور سلبریتی ها به منظور جمع آوری کمک برای مددجویان است. این جا همان جایی است که فشن، محفلی برای نیکوکاری شده و برندها، با دیده شدن طرح  های خود توسط سلبریتی ها، فرصتی برای جمع آوری کمک به مستمندان پیدا می کنند. اتفاقی شایسته و جذاب که در  این سطح و در چنین لوکیشنی، در نقاط دیگر جهان مشاهده نمی کنیم.

حتما ببینید:  همه چیز درباره اوت کوتور

بعضی ها از مت گالا به عنوان درخشان ترین رویداد مد یاد می کنند. در حالی که این تصور، نادرست است. در مت گالا ، ما فقط انتظار لباس های عجیب و غریب و نه کالکشن اوت کوتور های جذاب کاربردی یا حتی مد مفهومی داریم و قصد حضور  سلبریتی ها نیز، نمایش جدید ترین محصوولات برندهای  لاکچری جهان از کالکشن های بهاره نیست.

اتفاقی که در اسکار و گلدن گلوب و بیلبورد شاهد هستیم و محفلی برای نمایش جدید ترین آثار مدیران ارشد خانه های مد از شانل تا الی صعب می شود، اصلا در ماموریت های مد مت گالا وجود ندارد. در مت گالا ، محصولات عجیب و غریب عرضه می شود که معمولا همراه با تم اصلی مراسم است.

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

حتما ببینید: با معروف ترین مجلات مد جهان آشنا شویم

موزه هنری متروپلیتن نیویورک که  یکی از مقصدهای جذاب تاریخ نوردی در پایتخت اقتصادی ایالات متحده محسوب می شود، لوکیشن همیشگی METGALA است و مراسم توسط آنا وینتور، سردبیر معروف مجله VOGUE مدیریت می شود. بانو آنا را «جادوگر شهر اوز» لقب دادند. هزینه شرکت در مت گالا ، قابل  توجه بوده  و تنها سلبریتی  های میلیونر می توانند در این رویداد حضور یابند و خود را در معرض شکار دوربین رسانه های جهانی قرار دهند.

بعضی ها،  پول های هنگفتی خرج می کنند تا لیدی  گاگا، بیانسه، تیلور سویفت، جنیفر لوپز و دیگر  فوق ستاره های موسیقی و سینما را در مت گالا ببینند.  یعنی هم محفل فرصت آفرین برای بیزینس و ارتباطات تجاری و کسب و کار است هم، ماموریت نیکوکارانه آن، در نظر گرفته می شود. امسال، بیستمین سالی بود که آنا وینتور، که بعضی وی را ماریا گراتزیا کریستین دیور می دانند، رهبری رویداد را بر عهده داشت.

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(لباس EMILY BLUNT  را مشاهده می کنید که توسط  MICHAEL KORS طراحی شده است)

اگر  به عنوان دانشجوی مدیریت، بازاریابی، مدیریت گردشگری و مد و لباس این گفتار را می خوانید، توصیه می کنیم که روش های مدیریت چنین مراسمی را که به عنوان CASE STUDY (مطالعه موردی) در کتاب های مدیریت رویداد (EVENT PLANNING) ارائه می شود را مطالعه کنید که نکات جذابی برای علاقمندان به ارمغان می آورد.

مت گالا چه زمانی برگزار می شود؟

مت گالا همه ساله در نخستین دوشنبه ماه MAY میلادی در موزه متروپلیتن نیویورک برگزار می شود. برای شرکت در این مراسم، بایستی به سایت مت گالا مراجعه کرده و قوانین و هزینه های شرکت در مراسم  را مطالعه کنید.

قوانین مت گالا چیست؟

مت گالا مثل اسکار و گلدن گلوب، اصولی برای حضور سلبریتی ها در مراسم دارد. همه  شرکت کنندگان و عکاسان و خبرنگاران، بایستی تم خاصی را رعایت کنند. حتی  مهمانان نیز  بایستی  بر طبق معیارهایی تعیین  شده، در مراسم حضور یابند.  مت گالا ، محفل برترین محصولات مد و لباس جهان است که به صورت  درهم، شاهد اوت کوتورهایی بعضا عجیب و غریب هستیم.

تم مراسم مت گالا  ۲۰۱۹

تم مراسم مت گالا ۲۰۱۹  میلادی: CAMP:NOTES ON FASHION یا محفل هنر اغراق: یادداشت های بر فشن بود که الهامی از مقاله سوزان سونتاگ است  که با نام NOTES ON CAMP در سال ۱۹۶۴ میلادی به رشته تحریر در آمد.  نویسنده این مقاله در این گفتار، به تشریح مکتب کمپ اشاره کرده که به قول رییس موسسه لباس (اندرو بولتون)، با اوضاع فرهنگی و سیاسی امروز جهان بسیار تطابق دارد.

عشقی مصنوعی واغراق شده به هنر که به نظر می رسد در مراسم امسال مت گالا نیز با پوشش های عجیب و  غیر قابل تصور سلبریتی ها، همراه بود.

هنری که در نظر  اول، بیینده را به سمت خلاقیت ذهنی طراح سوق می دهد و  از طرفی دیگر، چون کاربردی نیست و ما به ازایی از آن در زندگی امروزی ندارد، غیر واقعی تلقی می شود.

حتما ببینید:  جذاب ترین استایل سلبریتی ها در BILLBOARD سال ۲۰۱۹

قوانین ۸ گانه مت گالا

  • با سلفی بازی خداحافظی کنید. اگر آرمان شما، حضور در مت گالا است، سلفی نداریم! NO SELFIE PLEASE. این شعاری است که در مت گالا دیده می شود. وقتی سلفی بازی ممنوع شود، شما از راز و رمزهای لباس و ترکیب هایش، آگاه نمی شوید! به هرحال، مت گالا قصد دارد تا خیلی خاص باشد.
  • تلفن همراه ممنوع!: قانون دوم مت گالا ، ممنوعیت وورد به محفل با گوشی تلفن همراه است.
  • حضور خبرنگاران ممنوع است: البته فقط خبرنگاران. اما ورود عکاسان، آزاد است.
  • سیگار ممنوع: بر خلاف پیش پارتی اسکار و گلدن گلوب، سیگار کشیدن در محیط بسته و عمومی این رویداد، اکیدا ممنوع است.
  • امکان حضور افراد زیر ۱۸ سال وجود ندارد. موضوعی که در اسکار و گلدن گلوب دیده می شود. اما در مت گالا ، جز یک بار ( مدی زیگلر ۱۵ ساله)، شاهد حضور فردی زیر  هجده سال نبودیم.
  • غذاهای بد بو ممنوع است. به دلیل این  که مهمانان مراسم، نباید با دهان بد بو یا طعم دار در این مراسم حاضر شوند، طبخ غذا در مراسم، ادویه و سیر و پیاز همراه نمی شود.
  • فرهنگ مهارت ارتباط اجتماعی: مدیر مراسم، لیستی را در نظر گرفته تا مهمانان با هم ارتباط داشته باشند. لذا، یک زوج، کنار هم نیستند و این امر، از گوشه گیری سلبریتی ها و مهمانان در  این مراسم، جلوگیری می کند.
  • قانون یک بار برای همیشه: در قانون یک بار برای همیشه، اگر از کسی دعوت شود و حضور پیدا نکند، دیگر از وی دعوت نخواهد شد. اگر شما تم مراسم را دوست نداشته باشید و در آن شرکت نکنید، دیگر در مراسم حضور نخواهید داشت.

مهمانان و سلبریتی  ها، روی فرش  قرمز قدم می زند و می توانند تا صرف شام، از نمایشگاه آثار  هنری  تاریخی این موزه معروف آمریکایی  ها دیدن کنند.

حتما ببینید: جذاب ترین لباس سلبریتی  ها در فرش قرمز اسکار ۲۰۱۹

میزبان مت گالا ۲۰۱۹

امل کلونی،همسر جورج کلونی و دوناتلا ورساچه در کنار ریحانا، میزبان های سابق مت گالا بودند که این ماموریت در سال ۲۰۱۹ میلادی، بر عهده لیدی گاگا قرار گرفت. لیدی گالا را الکساندر میکله و هری استایل و سرنا ویلیامز (اسطوره تنیس زنان جهان) همراهی کردند.

حامی مراسم مت گالا ۲۰۱۹

اسپانسر اصلی مراسم، برند محبوب لاکچری گرد های ایتالیا یعنی GUCCI است. الکساندره میکله، مدیر هنری گوچی، یکی  از ۴ میزبان اصلی مراسم امسال بود. همراهی او با آنا وینتور (سردبیر ووگ) که خود از نماد های استایل CAMP در جهان است، از  نکات جالب توجه این رویداد بود.

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(لباس آنا وینتور از برند شانل فرانسه)

حتما ببینید: داستان گابریل کوکوشانل

استایل میزبان های  METGALA

میزبان های مراسم نیز هم چون استایل مد و لباس سلبریتی ها، در کانون توجه عکاسان و رسانه های فشن قرار می گیرد. آنا وینتور که خود با سلبریتی ها و طراحان مد در ارتباط است، همان طور که گفته شد، برای بیستمین سال پیاپی، رهبری رویداد را بر عهده داشته و خود با یک  لباس خز صورتی رنگی در مراسم حضور یافت ودخترش نیز با لباسی مشکی رنگ  وی را همراهی کرد. لباس دختر آنا، محصولی از الکساندر مک کویین بود.

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

لباس صورتی آنا وینتور را CHANEL فرانسه دیزاین کرد که با آرمان های مفهوم کمپ (هنر اغراق آمیز) در تناسب کامل بود.

لباس لیدی گاگا نیز در مت گالا امسال، جالب توجه بود.  لیدی گاگا که خود، استاد لباس ها و استیج ها و پرفورمنس های عجیب و غریب است، با لباسی از برند BRANDON MAXEWELL در مراسم حضور  یافت. لیدی گاگا، امسال با GRAMMY AWARD و OSCAR، شگفتی ساز شد. لباسی با چهار لایه برتن داشت که از جذاب ترین استایل هایی بود که در این رویداد شاهد بودیم.  لایه اول، صورتی رنگ پفی بود که جنبه اغراق آمیز مفهوم مد کمپ را به نمایش می گذاشت.  لایه  دوم، مشکی رنگ با یقه  کج و کلاهی شبیه  تلفن همراه!

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(لباس لیدی گاگا از براندون مکسول)

لباس الساندرو میکله و هری استایلز نیز در مراسم  امسال، جالب توجه بود.  مدیر هنری گوچی، یکی از  شخصیت های  تاثیر گذار در مت گالا ۲۰۱۹ بود.  لباس های آنان، از برند گوچی بود که لباس هری، سرهمی مشکی و الهای از مد لویی چهاردهم  فرانسه با مانیکورهای عجیب که عدم هراس از نقادی آزادانه را به نمایش می گذاشت. فلسفه  ای که در معیارهای مد کمپ، از آن یاد می شود.

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(لباس GG HADID  از  برند MICHAELS  KORS)

خانم جی جی حدید،از مدل های میلیونر و تاثیرگذار جهان، امسال برای  ششمین بار به مراسم  دعوت شد و لباسی از برند مایکل کورس آمریکایی را بر  تن داشت. او را ملکه سرزمین یخ ها لقب داده اند و لباسی تمام پارچه ای به  رنگ سفید و نقره  ای و طلایی را پوشیده بود که پارچه کلاهی از همان ترکیب پارچه نیز بر سر داشت.

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(لباس دیگری که لیدی  گاگا بر  تن داشت، لباس مشکی  بلند پف  دار با یقه  دکلته  بود که با یک چتر مشکی رنگ و میکاپ فانتزی، همراه  شد)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(سرنا ویلیامز در این لباس زرد رنگ که با تورهای  رنگی، دیزاین  شده  بود، محصولی از ورساچه را بر تن داشت)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(لباس کاردی بی)

کاردی بی، همیشه یکی از  چهره های شاخص در فرش قرمز سال های اخیر بود.  لباس قرمز رنگ و اوت کوتور وی  را تام براون طراحی کرده  بود و سه  متر دنباله و یقه و آستین پوشیده داشت. در طراحی  لباس از ۳۰ هزار پر استفاده شده بود. گفته شده  که سی و پنج نفر به مدت دو هزار ساعت روی لباس CARDI B کار  کردند.

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(تصویری از JARED LETO)

جرد لتو با لباسی از گوچی در حالی که مجسمه ای از  سرش را در دست داشت، به مراسم  آمد. لباس  او را باید سورپرایز مت گالا دانست. نماد سر، الهامی از مد کمپ است که سابقه  نمایش آن را در فشن شو گوچی در زمستان  ۲۰۱۸ میلادی نیز دیده بودیم.

حتما ببینید: لوکس ترین مزون های تهران

مد گردی در مت گالا  ۲۰۱۹

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(لباس جذابی که در  بالا مشاهده می کنید و با پابند زیبا مروارید و کفش پاشنه بلند ظریف کاری شده شیک همراه شده  است، لباسی بود که ریحانه در مت گالا  ۲۰۱۸ بر تن  داشت)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(در این لباس، شاهد استایلی جذاب و اغراق آمیز که مصداق هنر اغراق آمیز (EXAGGERATED FASHION) یا همان مد کمپ (CAMP) از BILLY PORTER هستیم که محصولی از برند THE BLONDS را بر تن داشت. طرح های جدید این برند خالق استایل های خاص را در اینستاگرامش دنبال کنید)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(کیتی پری، خواننده و هنرپیشه معروف و دارنده یکی از پربیننده ترین صفحات اینستاگرام، محصولی عجیب و غریب از برند MOSCHINO ایتالیا را  بر تن کرد تا در فهرست ۱۰ لباس عجیب مراسم امسال باشد. لباسی با دامن لوستر و کلاهی به همین سبک. دنیای عجیب ماسچینو را در MOSCHINO.com دنبال  کنید)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(کیم کارداشیان، ملکه سلفی بازهای اینستاگرام نیز در این رویداد،  محصولی از برند MUGLER را بر تن  داشت و تلاش کرد تا بدون CURVE خود را به نمایش بگذارد. تیری موگلر، صاحب برند موگلر فرانسه  است که در  استراسبورگ  بوده و جدیدترین کالکشن ۲۰۱۹ آن  را  در MUGLER.CO.UK دنبال  کنید)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(لباس مرصع دکلته مشکی رنگ و دنباله دار بالا را BELLA HADID بر تن داشت  که محصولی اغراق آمیز و مفهومی از برند ماسیچینو بود)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(لباس هری استایلز از برند گوچی. خواننده و ترانه نویس انگلیسی است که با همراهی گروه ONE DIRECTION  با آلبوم همه شب بیدار محبوب شد. کامیل رو، نامزد  وی  است)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(در این  عکس،شاهد لباس HAMISH BOWLES هستیم  که  توسط MAISON MATGIELA ایتالیا طراحی شده بود)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(لباس ALESSANDRO  MICHELE را مشاهده می کنید که توسط GUCCI طراحی  شده  است و محصولی قرمز رنگ بوده و  با مانیکور های رنگارنگ الخاندرو ست  شده  است)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(در این عکس، شاهد  لباس  مشکی بلند دنباله  دار  از LARVERNE  COX  هستیم  که توسط CHRISTIAN SIRIANO دیزاین شده  است. لارون کاکس، هنرپیشه  آمریکایی است  که با ۱۸۰ سانتی  متر قد و چهل و شش سال  سن، در سریال های نتفلیکس، شخصیت معروفی محسوب  می شود)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(در این  عکس،  لباس جذاب  و خاص سلن دیون، خواننده معروف فرانسوی و خواننده تایتانیک را مشاهده می کنید که محصولی از OSCAR  DE  LA  RENTA  را به نمایش گذاشته است)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(اشلی گراهام در این عکس، تیپ کت و دامن کوتاه از برند GUCCI را بر تن داشت. همان طور که مشاهده می کنید، گوچی در مت گالا  ۲۰۱۹  حضورر پر رنگی دارد)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(از دنیای مد مردانه نیز، لباس مشکی و قرمز DAPPER DAN  را شاهد هستیم که برند آن نامشخص است)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(در عکس بالا، استایل سارا سامپایو، مدل  معروف فرشتگان ویکتوریا سکرت را مشاهده می کنید که در  رویداد امسال، یکی از دعوت شوندگان بود و محصولی از AUGIST  GETTEY ATELIER را بر تن داشت)

حتما بخوانید: محرمانه های ویکتوریا سکرت

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(در این عکس،  لباس مشکی رنگ RUCHARD  MADDEN را شاهد هستید)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(در این عکس، لباس  زیبا خوش رنگ قرمز که  با اکسسوری های مشکی  رنگ، دیزاین  شده  است، از  برندERDEM را شاهد هستیم که RACHEL BROSNAHAN بر تن کرده  است)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(در این عکس، لباسی  از  YARA SHAIDID  را مشاهده  می  کنید که محصولی از PRADA را بر  تن دارد)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(در این عکس، یکی از ساده  ترین لباس  های مراسم را میبینید که CHARLI  XCX از  برند ژان پل گوتیه  بر تن داشت)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(در این  عکس، لباسی از AQUARIA را میبینیم که MARGIELA بر تن دارد)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(این لباس سبز رنگ ساده، محصولی  از  PRADA  است که AVA DUVENAY بر  تن داشت)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(در این  عکس، لباس SINEAD BURKE ارائه  شده که محصولی از گوچی، اسپانسر این رویداد است)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(لباس RYAN MURPHY  را مشاهده می کنید که توسط CHRISTIAN SIRIANO پوشیده شده  است)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(تامی  هایلفیگر را در کنار DEE OCLEPPO مشاهده می کنیم)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(لباس FLORENCE WELCH)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(لباس DOUTZEN KORES را مشاهده می  کنید که دنباله  بلند تور دار  ۲  متری و دامن کوتاه و یقه پوشیده دارد.  طراح آن مشخص  نیست. اینستاگرام دوتزن، ۶ میلیون فالور داشته و ۳۸۰۰ عکس  او را به اشتراک گذاشته  است)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(لباسی از COREY GAMBLE در کنار KRIS JENNER را شاهد هستید)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(در این عکس،لباس قرمز رنگ بلند پوشیده  طرح  رنسانسی از SAORISE  RONAN  را شاهد هستیم که توسط گوچی طراحی شده است. او، هنرپیشه ایرلندی-آمریکایی بوده و  ۳ بار نامزد اسکار و چندین بار شکارگر گلدن گلوب شده است)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(لباس تور دار  سفید رنگ یقه دکلته از RUTH WILSOM را مشاهده می کنید که کمربند مشکی، شکست رنگ خوبی را به ارمغان آورده  است)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(طرحی زیبا و رنگارنگ از WENDI  DENG MURDOCH  را می بینیم)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(خانم LIU WEN  ترجیح داده  تا  ردایی  بلند و پوشیده که چهارخانه های زرد و مشکی دارد  را بر تن کند)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(لباس پر خرج و پر کار CONSTANCE  WU توسط یک طراح ناشناس دوخته شده  است  و به نظر می رسد که وقت  زیادی برای طراحی آن صرف شده  است)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(لباس مشکی رنگ خوش دوخت از FRAN SUMMERS را می بینید که توسط BURBERRY برند محبوب لاکچری گرد های انگلیس دیزاین شده است)

حتما بخوانید، فرزند دیوید بکهام، مدل برند بربری

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(در این، کت و شلوار مردانه شیک  مشکی رنگ FRANK  OCEAN را  مشاهده می کنید که توسط PRADA طراحی  شد)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(تیلور هیل در این عکس، لباس  صورتی رنگ  پف  دار را یقه  دکلنه را با  گردن بند الماس  یقه ای ست کرده  است)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(ABBEY LEE KERSHAW یکی  از  طرح  های زیبا مراسم را به نمایش گذاشت که بیش تر روی جنبه رمانتیکی و ماورایی لباس تاکید شده است)

مت گالا ۲۰۱۹ و کلکسیون مد و لباس سلبریتی ها از لباس عجیب کیتی پری تا جرد لتو

(لباسی از SOFIA SANCHEZ DE BETAK که محصولی قرمز  رنگ از برند MANGO را بر تن دارد)

همراه  گرامی

اگر تحلیلی درباره استایل های ارائه شده در این گفتار دارید،  نظرات  خود را از طریق بخش  کامنت با لوکس تهران به اشتراک بگذارید.

دنیای مد و لباس  ولاکچری گردی را هر روز  با لوکس تهران دنبال کنید.

خوشگل ترین لباس مت گالا کدام بود؟
Source link

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *